Awareness & Empowerment: Omgaan met de gelaagdheden van tegenwerking, deel 2

Dag lieve mensen,

Op donderdagochtend 23 oktober 2025 geef ik een tweede deel over het omgaan met de vele facetten/gezichten van tegenwerking. Innerlijk bewustzijn is de sleutel.
Vanuit een bewust veld van gelijkwaardigheid kunnen alle thema’s rondom bewustzijn en tegenwerking de revue passeren. Vanuit de menskracht kunnen we samenzijn in wat er NU is en wat er nu nodig is. Praktijkvoorbeelden van tegenwerking: Hoe kun je de koe bij de hoorns vatten?
Omdat we in een 8-schillen werkelijkheid leven is het belangrijk om de bandbreedtes te voelen van de zaaiers. Wat zijn de echte belangen en motivaties van de tegenwerking? Wat is de ‘Bron’ ervan? Hoe meer bewustzijn, gevoel en begrip daarop is kunnen we als mensheid ook echt zien wat er echt IS en speelt. Alles dient tot in precisie erkent te worden, zodat het daadwerkelijk vrij kan zijn. Het dient letterlijk te ontladen.
Tijdens dit tweede deel bouwen we verder op het neergezette fundament van deel 1. Hieronder plaats ik de tekst daarvan. Dit is ook een rode draad voor het tweede deel. Het is aan ons allemaal om te communiceren wat voor NU nodig is.
Dit tweede deel is voor iedereen te volgen, ook als je deel 1 niet hebt gevolgd.

De Zoom is op donderdagochtend 23 oktober 2025. Aub voel je vrij om deze tekst door te sturen aan eventuele geinteresseerden. Ik vraag een bijdrage van 13 euro per deelnemer. De Zoom-meeting is van 10:00 uur t/m 13:00/13.15 uur. Voor opgave mail naar galacticheartcentre@yahoo.com . Het is ook mogelijk om de opname aan te vragen wanneer het niet lukt om live deel te nemen.
—————————-

Aloha geliefde allemaal,

Nadat verschillende mensen me de afgelopen weken hebben benaderd m.b.t. de complexiteiten van tegenwerkingen, heb ik besloten om een extra Zoom te geven over de interdimensionaliteit en gelaagdheden van tegenwerking. Deze zet ik heel bewust neer op 9-11. Donderdagochtend 11 september 2025. Ik denk dat het heel goed is om op dit thema even samen te komen en de verschillende gezichten van tegenwerking nog verder te doorzien en nog meer handvaten te geven om hiermee te dealen.

Is de wens is er wel om te scheppen, dingen neer te zetten, volledig aanwezig te zijn voor jezelf en je mede-reizigers, maar lukt het niet (volledig) door de gewichten van deze gevallen wereld? Valt er een web van vermoeidheid en/of zwaarte ‘over je heen’? Heb je het gevoel dat er subtiel of niet-zo-subtiel werkelijkheden worden uitgespeeld via jou, die je soms boven de pet lijken te gaan? Worden er dingen gewist? Of elke keer weer via het fysieke lichaam? Of de menstruatie/maanstonden? Of via droomtijd? Of via velden die onzichtbaar lijken te zijn waardoor je toch weer ‘te laat’ bent, en moet reageren? Wordt de overlevingsstand weer subtiel of niet-subtiel (reptielenbrein) geactiveerd?

Tijdens deze Zoom gaan we het hebben over de gelaagdheden en vele gezichten van tegenwerking, zonder dat er een ‘slachtoffer-rol’ insluipt. Naast dat er ontzettend veel bewustzijn IS en door de schillen heen komt, bewegen de artificiële programma’s ook mee. Dat kunnen programma’s zijn die al lang lopen in tijdslijnen, maar ook worden er ter plekke nieuwe programma’s geinstalleerd. Dus het vraagt ons ook om constant up-te-graden en naar nieuwe lagen van voelen en waarneming te shiften.
We gaan verschillende gezichten van tegenwerking benoemen en recht in de ogen kijken. Wat wordt er uitgespeeld?
Naast een stevige transmissie gaan we ook volop in dialoog, waar nodig, om praktische handvaten en krachtbronnen aan te raken die niet alleen de ‘aanvallen’ kunnen pareren, maar waarin je ook in je onuitputtelijke kracht kunt blijven.

Deze Zoom wordt mede vorm-gegeven door de praktijk-voorbeelden van de deelnemers. Wat wil jij inbrengen? Welk gezicht van tegenwerking wil je aankijken en met de groep in het volle bewustzijn plaatsen? Hoe kan er meer individuele en gezamenlijke draagvlak ontstaan voor het vrije, oorsprongveld, en waarin er vrij gecommuniceerd kan worden over tegenwerking? Het gaat erom dat alle programma’s erkend en herkend worden. Wanneer de volle levenskracht van de waarnemer/het wezen operationeel is, de ‘herkenner’, ontstaan er meer bewuste mogelijkheden. Het is het doorbreken van loops-en-vicieuze cirkels.

Tijdens deze Zoom kunnen we het, in vrijheid, eigenlijk over alles hebben, maar zal de nadruk liggen op je eigen force, je mogelijkheden, je verantwoordelijkheid.
We gaan wat upgrades doen in het vermogen om programma’s te herkennen, en daarbij de ook bijgehorende gewichten die VRIJ mogen! We gaan er samen in kijken en handvaten in beweging brengen ter stimulatie van je immuniteit.

Ik stel voor om 3 uurtjes met elkaar samen te zijn, met een maximale uitloop van een kwartier.
Welkom opnieuw in het veld van innerlijke empowerment!