De Binnenwereld: Bewust Bewegen in het Quantumveld (in Brunssum)
Dag geliefde allemaal,
Op zondag 16 februari 2025 ben ik weer in het prachtige centrum van Benigna in Brunssum, Limburg om een live-activatiedag/workshop te verzorgen waarin we heel bewust werken met de waarde/het potentieel van de 2025 frequenties. Ik wil Benigna van harte bedanken voor het mede-mogelijk maken van deze bijzondere dag.
Deze dag zal gaan over de oorspronkelijke dieptes van de binnenwereld/innerlijke wereld. We gaan het hebben over de bandbreedtes waarbinnen het mogelijk is om daadwerkelijk volledig van binnenuit te kunnen leven en het in beweging zetten van de krachten waarin alles vanuit jou met je mee werkt. Dit wordt ook wel het quantumveld/quantumbewustzijn genoemd. Vandaag zal gaan over de praktische toepasbaarheid van het quantumveld, waarin we veel meer gaan ervaren wat het quantumveld eigenlijk is en wat de mogelijkheden zijn. Het quantumveld is jouw directe toegang tot de exacte afstemming van wie je werkelijk bent en waarbinnen de Bron-ervaring direct in jou is. Het is je geboorterecht om Bron in jezelf te ervaren, los van ruis en (zelf)sabotage. In het quantumveld ben jij wie jij werkelijk bent, je beweegt zoals jij beweegt, adem jij zoals jij ademt, dans jij zoals jij dans, zing jij zoals jij zingt, loop jij zoals jij loopt, vlieg jij zoals jij vliegt. En zo kunnen we oneindig doorgaan. Het is het volledige bewustzijn op jou, onaangetast, aanwezig, bewegend recht door de geprogrammeerde barrieres van de matrix. Je zou kunnen zeggen dat hier de matrix niet bestaat, terwijl je er tegelijkertijd wel weet van hebt. In deze werkelijkheid is het EN-EN.
In het Quantumveld ben jij de preciese symmetrie van de Bron-schepping zelf. Schepping is eigenlijk jouw bewuste beweegbaarheid van Bronbewustzijn. Het is een vanzelfsprekendheid die vrij is en waar niks op zit.
In deze reis door de binnenwereld worden we vergezeld door de oorspronkelijke ‘poortbewakers’ van de oneindige reis in en door de binnenwerelden: De DOLFIJNEN. De dolfijnen ZIJN de oorspronkelijke code van een oer-geheugen, een oer-ervaring waarbinnen we vanuit vrijheid, onaantastbaarheid en pure JOY in onze binnenwerelden kunnen zijn. Hoe we vanuit ons hart werkelijk ZIJN en bewegen in het quantumbewustzijn.
Tijdens deze dag gaan we gedurende de gehele dag in onze eigen dolfijnen-alignment zijn om deze hogere ‘ether’-frequenties te voelen/ervaren en vooral door te trekken in de dieptes zodat we zelf handen en voeten kunnen geven aan deze werkelijkheden. Hoe kunnen we het quantumveld praktisch toepasbaar maken zodat het ook in de dieptes van de materie aanwezig is, en waarin alles vanuit jou voor jou gaat werken?
We gaan veel voelen vandaag, en ook kennis uitwisselen hoe het quantumveld verder toepasbaar te maken. Hoe kunnen we dit soort krachtenvelden in ‘jip-en-janneke-taal’ vertalen, en wat kun je er als mens mee?
We gaan een prachtige groepsuitwisseling in, waarin we verschillende meditaties/transmissies/bekrachtigingen gaan doen om individueel en gezamenlijk te ZIJN in het Quantumbewustzijn. We mogen ervaren hoe het is wanneer dit veld stabiel is en heel bewust doorstroomt. Dit zijn de bewustzijnsvelden die nodig zijn om daadwerkelijk één te zijn met de ‘tonen’ van creatie.
Het wordt een fantastische, diepgaande en bekrachtigende reis.
Je bent van harte welkom om deel te nemen, ondersteund door de krachtige vortex van het centrum.
Praktisch: Deze dag is op zondag 16 februari 2025 in Brunssum, Limburg. De inloop is om 10:00u. De workshop begint om 10:30 uur en eindigt rond 17:15 uur. De uitwisseling is 85 euro per deelnemer. Neem zelf aub je lunch mee, voor een soepje wordt gezorgd. Koffie/thee en versnaperingen zijn inclusief. Je kunt je opgeven via: galacticheartcentre@gmail.com . Het adres wordt via de mail met alle deelnemers gedeeld.
Annuleringsvoorwaarde: Bij afmelding binnen 48 uur voor aanvang van de workshop dient het gehele bedrag betaald te worden. Bij aanmelding gaat iedere deelnemer hiermee akkoord.