
Golden Dutch Tour: Zeist & Piramide van Austerlitz
Hallo lieve mensen,
Op donderdag 26 juni 2025 ga ik weer verder met de Golden Dutch Tour waarbij er een tour in Provincie Utrecht wordt gehouden, dit keer in Zeist en de Piramide van Austerlitz. We gaan de formule, de innerlijke kaart, alchemie en betekenis van deze drukpunten in beweging brengen. Wat is de functie van Slotstad Zeist (030) met Slot Zeist en de Austerlitz Piramide? Welke invloed heeft het op ons bewustzijn en de blauwdruk bandbreedte van Nederland?
De Golden Dutch Tour zijn dagen op locatie, waar we met een intieme groep primaire informatievoorzieningen in beweging gaan brengen op krachtplekken/drukpunten in Nederland. Er is veel informatie over onze herkomst als wezens aanwezig, opgeslagen in onszelf, in de natuur, in kerken en musea. The Golden Dutch Tour is een bijdrage om de Nederlandse levenskracht te herinitiëren, zodat de innerlijke blauwdruk wat je hier komt doen helderder wordt. Wat wenst hier geopend en gerealiseerd te worden? Hoe werkt het Nederlandse DNA in jou?
Nederland is een bandbreedte in onszelf waarbinnen we een rode draad aanleggen vanuit Bron-oorsprong door de vallen van bewustzijn heen. De intentie is om een veld in werking te zetten waarbinnen de volledige informatievoorziening, stap voor stap, wordt geinstalleerd recht door de matrixen heen. Bron IS en beweegt recht door dit hologram heen. Jij bent Bron. Het Bron-Zijn weer opnieuw in de ‘ether’ zetten, zodat het hier volledig gevoeld en ervaren kan worden. Nederland initieert een werkelijkheid waarin we alles weer communiceerbaar maken. Innerlijke alchemie, galactische geschiedenis, oorspronkelijkheid, vallen-in-bewustzijn, de ware aard van de psychologie van het bewustzijn. Nederland is het oer-geheugen van wat initiatiekracht is. Een geboorterecht die in ons is om de koers uiteen te zetten hoe jouw realiteit is en gaat verlopen, recht door tijd en ruimte heen. De kapiteinen van het schip, levend in Bron-alchemie, bewegend door de overtuigingssystemen van geloof en new-age.
Provincie Utrecht is het recht staan van jouw oorspronkelijke werkelijkheid. Dat wat je in essentie bent, achter alle schillen en genomen matrix-deurtjes, recht houden. Het veld ZIJN, het veld hoeden van werkelijke kosmische waarachtigheid. Dat wat onbevangen en ‘onbevlekt’ is. Utrecht is de bandbreedte van het innerlijke resetknopje waarin je van externe Bron terugkeert naar jouw volledige bibliotheek van Bron-Zijn. Volledige terugkeren vanuit jou naar jou. Het is de oorspronkelijke trechter van het bewustzijn. Alle aspecten van je leven mogen gevuld zijn met volle levenskracht, met volle waarachtigheid. Alles dient recht te staan, dient gewoonweg te kloppen. Recht ZIJN, recht voelen, recht staan, recht communiceren. Jij bent de rechter aanwezig is vanuit een voltallige informatievoorziening. Hierin zijn de verschillende gelaagdheden van de waarnemer ook bewust operationeel. De 030 is de Koninklijkheid van jouw eigen menselijke, galactische en kosmische bibliotheek.
De kaart van Provincie Utrecht zijn meridiaanpunten waarin deze krachten weer vrijkomen, en natuurlijk ook waar deze krachten zijn weggedrukt door vele gebeurtenissen in de interdimensionale, planetaire en landelijke geschiedenis.
Zeist is eigenlijk de bewuste terugkeer naar hoe het IS, wie jij bent. Het volledig losritsen van een werkelijkheid waarin informatie in tijdslijnen door ‘externen’ wordt beheerd.
We gaan kort het centrum van Zeist bezoeken om in te voelen in wat Zeist IS in jou, om daaruit naar Slot Zeist af te reizen. Waarvoor is Slot Zeist gebouwd, onder leiding van Willem Adriaan van Nassau in 1677-1686? Wat is de functie binnen het communicatierasterwerk van de Nederlandse koningshuizen? En welke informatie komt er vrij wanneer wij er doorheen waarnemen en werkelijk doorzien?
Na de lunchpauze reizen we af naar de Piramide van Austerlitz om een paar uur bewustzijns-en-bekrachtigingswerk te doen bij deze Nederlandse piramide, gebouwd in 1804, onder Frans bewind van Louis Bonaparte? Wat is de impact van deze piramide in het rasterwerk? En hoe is er vanuit de 4e dimensie, onder Draconisch beheer deze ‘demper’ ingebouwd in de radiogolflengte van wat Nederland is, en wat wij zijn als heelheidswezens?
Door middel van transmissies, afstemmingen, bekrachtiging, informatie/kennis-uitwisseling en de unieke groepsdynamiek tijdens de dag zullen we deze alchemistische formule, deze levenskracht, in beweging brengen.
Je bent van harte welkom in jezelf en in de bewuste Nederlandse informatiecentra/het bewustzijnsgrid.
Deze dag is op donderdag 26 juni 2025. We beginnen om 10.30 uur en eindigen rond 17:00 a 17.15 uur. De uitwisseling is 45 euro per deelnemer. Dit is excl. lunch. Aub zelf je lunch mee te nemen, of misschien wil je wel ergens lunchen in de pauze.
Deze dag vindt doorgang bij een minimum van 11 mensen. De maximale groepsgrootte is 20 mensen. Wanneer het minimum aantal deelnemers is bereikt zal ik dit iedereen laten weten! Daarna stuur ik een praktische mail.
Opgeven kan via galacticheartcentre@yahoo.com . Ik wil iedereen vragen om slechts op te geven wanneer je werkelijk een commitment voelt!
Annuleringsvoorwaarde: Bij afmelding binnen 48 uur voor aanvang van de dag wordt het gehele bedrag in rekening gebracht. Bij aanmelding gaat iedere deelnemer hiermee akkoord.