
Individuele en Collectieve Bekrachtiging: 2026 Inner Alchemy
Dag lieve mensen,
Op dinsdagavond 6 januari 2026 geef ik een nieuwe extra Zoom puur op resonantie. Dit is een nieuwe Zoom, een nieuwe transmissie die fungeert als een booster, een bekrachtiging van het individuele-en-collectieve veld van bewustzijnswezens. Deze is voor iedereen te volgen die bewust plaats wil nemen in het veld-van-wezens, het verenigde veld! Ik zal een tekst hieronder toevoegen. Deze Zoom wordt gehouden op 6 januari 2026. Dit is in de christelijke traditie: Drie Koningen. We gaan een bekrachtiging doen waarin we de oorspronkelijke, innerlijke bibliotheek achter de 26 waarde in beweging gaan brengen. Deze alchemistische life-force mag genavigeerd worden, van binnenuit, door JOU.
Deze Zoom is een diepgaande reis in het oorspronkelijke, collectieve geheugen, waarin wij als wezens samen-ZIJN achter alle persoonlijks-en-emotionele lagen. Hierin gaan we verdiepen en extra herinneren wat we hier komen doen, zeker binnen de Benelux! Het bewustzijn op de innerlijke life-force groeit gigantisch, en tevens ook de economische, farmaceutische en politieke controle-agenda’s. Nederland en België zijn een centrumpunt van een experiment-zone, waarin gehoorzaamheid wordt getest in de uitrol van het nieuwste van het nieuwste. Veel mensen worden steeds bewuster van hun kracht, maar het kan tevens veel vergen om te blijven staan in velden die zich ‘agressief’ lijken te vernauwen. Wij zijn de Eye of the Needle binnen deze Tijd van de Grote Openbaringen. Wij zijn de kracht, de doorgang, de mogelijkheid door de dimensies van verdrukking.
Terwijl we dagelijks o.a. te maken hebben met cloud-seeding, chemtrails, AI, belangenverstrengelingen, ongekozen leiders, manipulatie, financiële onderdrukking, mind-control, prijsstijgingen, CBDC, Woke-Agenda’s, WEF, pogingen om meer voedseltekorten te simuleren blijft het belangrijk om te beseffen dat jij het antwoord bent, de sleuteldrager, de hoeder, het open, vrije hart.
Tijdens deze Zoom stel ik voor om even heel bewust te ‘boosten’. Anderhalf uur samen-zijn in een veld van kracht die trilt recht door alle programma’s en (subtiele) isolatiegevoelens heen. Het is een stevig steuntje in de rug!
We gaan onze eigen oorspronkelijke trillingsfrequenties achter de 2026 blauwdruk aanzetten. Binnen het wezen mogen er weer nieuwe dieptes van gevoel en bewustzijn aan staan. Jij bent degene die zichzelf levend verklaard. We gaan een levend-verklaring doen, vanuit NU. We gaan ook waarnemen achter het 3-koningen mind-control programma waarbinnen verschillende matrix-wachters de mensheid in de gehackte geometrie houdt. De gehackte geometrie is als een borduur-werking die eigenlijk de perceptie van het leven kleurt op Aarde. Tijdens dit kalenderjaar gaan de eerste groepen zichzelf definitief ‘los-schudden’ van deze oude dualistische ‘grootmacht’. Door de waarnemer opnieuw te installeren, die inzage heeft in oorsprong in relatie tot de dieptes van de ‘hack’, kunnen er BEWUST totaal nieuwe levensvelden mee gaan spelen. Het is herdefiniëring van hoe de realiteit wordt ervaren, in jou, door jou!
Door middel van een uitgebreide transmissie gaan we onze eigen life-force in en ‘achter’ het Drie Koningen programma aanzetten. Jij bent onuitputtelijke aanwezigheid en liefde.
Je mag helemaal voelen dat jij de aangewezene bent om ten aller tijden de shift te zijn. You are the one you’ve been waiting for. De sleuteldrager, dat ben jij.
Door middel van een geleide meditatie-transmissie reizen we af naar het oorspronkelijke eenheidsveld waar er balans is tussen gezonde individualiteit en het gezonde we-bewustzijn. De EN-EN factor. Laten we heel bewust met zachte, maar ook zeer gerichte bliksem/donderkracht een verdere beweging bewerkstellingen in onszelf en het schaduwgrid wat door tijdslijnen over de mensen en de planeet is uitgerold. Wij zijn wezens van een gigantische, oneindige kracht. We gaan in de meditatie/transmissie jouw water-force upgraden vanuit het nieuwe NU. Jij bent de toegang tot het gevoelsveld en de force van de absolute kracht. De werelden van het zijn, in een bewustzijn van WAT IS. Jij bent de sleuteldrager tot bewuste aanwezigheid en schepping!
De Zoom is op dinsdagavond 6 januari 2026. Aub voel je vrij om deze tekst door te sturen aan eventuele geinteresseerden. Ik vraag een kleine bijdrage van 5 euro per deelnemer. De Zoom-meeting is van 19:30 uur t/m 21:00 uur. Voor opgave mail naar galacticheartcentre@yahoo.com . Het is ook mogelijk om de opname aan te vragen wanneer het niet lukt om live deel te nemen.
Wie weet tot dan. Je bent van harte welkom om deel te nemen.
Warme groetjes, Nanco