Individuele en Collectieve Bekrachtiging: Horse Riders: A Journey Within the Dimension of Organic BEING
Dag lieve mensen,
Op zondagochtend 2 februari 2025 (de 2.2 code) geef ik een nieuwe extra Zoom puur op resonantie. Dit is een nieuwe Zoom, een nieuwe transmissie die fungeert als een booster, een bekrachtiging van het individuele-en-collectieve veld van bewustzijnswezens. Deze is voor iedereen te volgen die bewust plaats wil nemen in het veld-van-wezens, het verenigde veld! Ik zal een korte tekst hieronder toevoegen.
Deze Zoom is een diepgaande reis in het oorspronkelijke, collectieve geheugen, waarin wij als wezens samen-ZIJN achter alle persoonlijks-en-emotionele lagen. Hierin gaan we verdiepen en extra herinneren wat we hier komen doen, zeker binnen de Benelux! Het bewustzijn op de innerlijke life-force groeit gigantisch, en tevens ook de economische, farmaceutische en politieke controle-agenda’s. Nederland en België zijn een centrumpunt van een experiment-zone, waarin gehoorzaamheid wordt getest in de uitrol van het nieuwste van het nieuwste. Veel mensen worden steeds bewuster van hun kracht, maar het kan tevens veel vergen om te blijven staan in velden die zich ‘agressief’ lijken te vernauwen. Wij zijn de Eye of the Needle binnen deze Tijd van de Grote Openbaringen. Wij zijn de kracht, de doorgang, de mogelijkheid door de dimensies van verdrukking.
Terwijl we dagelijks o.a. te maken hebben met cloud-seeding, chemtrails, AI, belangenverstrengelingen, ongekozen leiders, manipulatie, financiële onderdrukking, mind-control, prijsstijgingen, CBDC, Woke-Agenda’s, WEF, pogingen om meer voedseltekorten te simuleren blijft het belangrijk om te beseffen dat jij het antwoord bent, de sleuteldrager, de hoeder, het open, vrije hart.
Tijdens deze Zoom stel ik voor om even heel bewust te ‘boosten’. Anderhalf uur samen-zijn in een veld van kracht die trilt recht door alle programma’s en (subtiele) isolatiegevoelens heen. Het is een stevig steuntje in de rug! We gaan heel bewust werken met de 2-2 codering van 2025. We gaan als horse-riders een nieuwe reis maken. Het paardenbewustzijn waarbinnen jij helemaal bij jezelf, vanuit jezelf, vrij reist door de dimensies. Het paard hoedt jouw veld, en houdt het veld stabiel zodat je jouw volledige essentie bewust inneemt en voelt. Je reist in innerlijke veiligheid en expertise. We gaan een reis maken in het veld-van-levenskracht waarin de ZIJNS-wereld, de oorspronkelijke absolute kern, heel bewust gevoeld mag worden. De reikwijdte van jouw ZIJN en het bewustzijn op hoe groots, krachtig en koninklijk jij bent.
Je mag helemaal voelen dat jij de aangewezene bent om ten aller tijden de shift te zijn. You are the one you’ve been waiting for. De sleuteldrager, dat ben jij.
Door middel van een geleide meditatie-transmissie reizen we af naar het oorspronkelijke eenheidsveld waar er balans is tussen gezonde individualiteit en het gezonde we-bewustzijn. De EN-EN factor. Laten we heel bewust met zachte, maar ook zeer gerichte bliksem/donderkracht een verdere beweging bewerkstellingen in onszelf en het schaduwgrid wat door tijdslijnen over de mensen en de planeet is uitgerold. Wij zijn wezens van een gigantische, oneindige kracht. We gaan in de meditatie/transmissie jouw toegang tot de paardenkracht (HORSE-POWER) AAN zetten. Jij bent de toegang tot het gevoelsveld en de force van de absolute kracht. De werelden van het zijn, in een bewustzijn van WAT IS. Jij bent de sleuteldrager tot bewuste aanwezigheid en schepping!
De Zoom is op zondagochtend 2 februari 2025. Aub voel je vrij om deze tekst door te sturen aan eventuele geinteresseerden. Ik vraag een kleine bijdrage van 5 euro per deelnemer. De Zoom-meeting is van 10:15 uur t/m 11:45 uur. Voor opgave mail naar galacticheartcentre@yahoo.com . Het is ook mogelijk om de opname aan te vragen wanneer het niet lukt om live deel te nemen.
Wie weet tot dan. Je bent van harte welkom om deel te nemen.
Warme groetjes, Nanco