The Conscious Body: Waarneming, bekrachtiging en ontlading van het Zenuwstelsel

Aloha geliefde mensen,

Op donderdagochtend 19 maart 2026 geef ik een Zoom over jouw bewustzijn op het lichaamsbewustzijn. Het gaat over jouw super-bewustzijn die hele gerichte opdrachten/instructies kan geven over wat er in dit lichaam ervaren en beleefd gaat worden. We gaan het hebben over jouw kristallijne bedradingssysteem die wijzigingen kan aanbrengen in de werkzaamheid van het zenuwstelsel. Het zenuwstelsel is als een soort ‘oorspronkelijke harnas’ die alles bij elkaar houdt. Het leidt ook helemaal terug naar je eigen Command Center waarbinnen je vanuit het oorspronkelijke, vrije eenheidslichaam opereert.

Over het zenuwstelsel: Quote:

“Het zenuwstelsel is een netwerk van cellen dat informatie kan opnemen en verwerken. Het verbindt alle delen van het lichaam met elkaar. Er wordt onderscheid gemaakt tussen het centraal en het perifere zenuwstelsel. De hersenen en de ruggengraat vormen het centrale deel. Het perifere deel is de verbinding tussen het centrale stelsel, de spieren en de organen. Het bestaat uit zenuwen en kleine concentraties grijze stof. De twee helften werken nauw samen om ervoor te zorgen dat je lichaam goed kan aangeven wat het voelt en nodig heeft. Het zorgt er ook voor dat we op de juiste manier reageren op informatie (prikkels) van buitenaf.”

Tijdens deze Zoom van 2-uur en 10 minuten gaan we via 2 transmissies een bewuste reis maken in het innerlijke Commando-Centrum waarbinnen jij aanwezig bent in het zenuwstelsel. Jij bent het immuniteitsveld die zorg draagt voor de kwaliteit van je zenuwstelsel. Het wezen in jou is bevoegd om het zenuwstelsel vanuit bewustzijn en gevoel te identificeren en vanuit bewustzijn/voorstellingsvermogen nieuwe werkelijkheden te implementeren die in het lichaam ervaren en bewogen gaan worden. Vanuit het hart is er een ingang om van binnenuit/buitenaf het zenuwstelsel binnen te gaan zodat je het oude zenuwstelsel kunt ‘resetten’ en ‘ontladen’. Het is jezelf ontdoen van alles wat het lichaam draagt en wat het feitelijk niet is. En nog een stapje verder: je kunt je oorspronkelijke lichaam ervaren door dit cyborg-lichaam heen. Het zenuwstelsel brengt je terug naar een grootse wereld: Een vrije werkelijkheid waarbinnen jij bewust bent van jouw unieke mogelijkheden als bewustzijnswezen.
Door middel van 2 uitgebreide transmissies gaan we het zenuwstelsel bewust ontmoeten. Jij bent de Bron van ‘The Conscious Body’. Door middel van jouw unieke bewuste ingangen kun jij je zenuwstelsel bekrachtigen en ontladen van wat-niet-is.

Het wordt een prachtige reis in jezelf.
Je bent van harte welkom om deel te nemen!

De Zoom is op donderdagochtend 19 maart 2026. Aub voel je vrij om deze tekst door te sturen aan eventuele geinteresseerden. Ik vraag een bijdrage van 12 euro per deelnemer. De Zoom-meeting is van 10:00 uur t/m 12:10 uur. Voor opgave mail naar galacticheartcentre@yahoo.com . Het is ook mogelijk om de opname aan te vragen wanneer het niet lukt om live deel te nemen.