The Quantum Reality Database

Dag lieve mensen,

Op donderdag 13 februari 2025 geef ik een nieuwe Zoom, een eerste van een reeks. Een reeks waarin er zorgvuldig en heel specifiek wordt ‘gewerkt’ aan bewustzijnsvelden die te maken hebben met de oorspronkelijke quantum-realiteiten. Deze Zooms zijn erop gericht om in nog meer, verdiepende lagen te voelen, ervaren en zien hoe het nu zit met het ‘buitenaardse contact’, en waarin jij hier op Aarde het centrumpunt bent. Jij bent de ambassadeur binnen deze wereld die deze zeer omvattende werkelijkheid in beweging brengt vanuit jouw WEZEN.
Het wordt een reeks met verbonden maar op zichzelf staande Zooms die eens in de zoveel tijd worden gehouden. Net als de Toolbox, maar dan anders.

Deze reeks is dus bedoelde om vanuit het volle bewustzijn, de life-force, de aard van werkelijkheden te doorzien om het contact met onszelf en het buitenaardse te bewerkstellingen. Het vraagt ook een verdiept level van aandacht, voelen, focus, aanwezigheid in het NU, en een ongelimiteerde speelsheid in je hart. Je oorspronkelijke voorstellingsvermogen en geestesbewustzijn mag hoogtij vieren en leven waar het werkelijk voor IS.

Tijdens deze eerste Zoom gaan we nog verder ervaren hoe het quantumveld werkt, wat het quantumveld IS. En hoe kan jouw bewuste aanwezigheid en beweegbaarheid in het quantumveld de directe lijn van communicatie opstarten met je bandbreedte waarbinnen je één bent met de alliantie? Waarin je één bent met verschillende bewustzijnsvelden binnen onze galactische families? En hoe kun je ook direct NU ervaren dat jij dit eigenlijk bent binnen dit lichaam? Hoe kan je realiteiten betreden waarbinnen je ook daadwerkelijk deze wezens kunt ontmoeten? Het vraagt een groter inzicht m.b.t. bandbreedtes, keuzes, aandacht en een besef van aanwezigheid in hoe het is als alles van ‘hier’, de geprogrammeerde perceptie, ‘wegvalt’. Je kunt jezelf heel bewust meenemen naar andere percepties van ruimte, voorbij de materie die wij kennen, om de aard van de werkelijkheid te ervaren. Nogmaals: Wat is het quantumveld precies en hoe werkt de alliantie binnen het quantumveld?

Dit eerste deel gaan we extra veel in afstemming om dieper te acclamatiseren in deze bandbreedtes. Het lichaam mag ook bewust inritsen in dit kosmische bewuste communicatiegrid. Binnen deze serie zal ik tevens een aantal van mijn ervaringen delen over hoe deze communicatie werkt, hoe wezens binnen de alliantie leven en hoe contact IS en bewerktstelligd wordt door deze schillen. Ik zal vertellen over de vele mogelijkheden van het quantumveld, en wat er gebeurt je daar bewust bent en vertoefd. Hoe kun je andere dieptes van het quantumveld binnen gaan die eigenlijk ‘geknoopt’ zijn aan het matrixveld? Het is als een web. Hoe kun je letterlijk van deze realiteiten in de ‘andere’ realiteiten lopen? We gaan het ervaren door middel van transmissies, meditaties, afstemming, aandacht, aanwezigheid en informatie-uitwisseling. Het wordt een zeer krachtige reeks, die dient als een breekijzer binnen het Galactische Alliantie-bewustzijn in onszelf.
Je bent van harte welkom om deel te nemen en mee te reizen.

De Zoom is op donderdagochtend 13 februari 2025. De zoom is van 10:00u t/m 13:20u. De uitwisseling is 15 euro per deelnemer. Mocht je niet live deel kunnen nemen, is het tevens mogelijk om de opname aan te vragen. De uitwisseling hiervoor is tevens 15 euro per deelnemer. Iedere deelnemer krijgt ook de opname. Je kunt je opgeven via galacticheartcentre@yahoo.com of via Telegram. Na aanmelding zal ik zsm een praktisch mailtje versturen met de benodigde informatie. Voel je aub vrij om deze tekst door te sturen aan eventuele geinteresseerden.
Hele fijne dag toegewenst..