
The Winter Solstice: The Merkaba Records
Aloha lieve mensen,
Wat heerlijk om aan te kondigen dat ik ook tijdens deze 2024 Winter-Solstice twee Zooms zal geven. Normaliter geef ik er drie, maar omdat de solstice dit keer op zaterdag valt (de dag waarop ik de kinderen heb), geef ik dit keer geen ochtendzoom.
Deze twee Zooms sluiten naadloos op elkaar aan en hebben de functie om de basistoon voor de komende 3 maanden te zetten. De 4 Equinox-en-Solstice punten zijn rechtstreekse communicatiesystemen die het oorspronkelijke bewustzijnsveld open houdt door de 4 heen: De 4 seizoenen, maar natuurlijk ook de 4D zwarte kubus: Het instrument waarin deze planetaire matrix wordt gedroomd en geprojecteerd. We mogen er doorheen vallen en onze volledigheid hier ZIJN en neerzetten!
Tijdens deze eerste Zoom, op vrijdagavond 20 december 2024 gaan we een stevige, vitale innerlijke reis maken in het bewustzijn van de Blue Avian realiteiten, waarin we het gaan hebben over de oorspronkelijke Merkaba-velden in relatie tot de aangepaste Merkaba’s, waar de Ster van David er o.a. eentje van is.
The Blue Avians zijn in oorsprong hoeders van de blauwdrukken. Wat zijn de werkelijke blauwdrukken van realiteiten. Ieder levend wezen wordt geboren en heeft een unieke positie in het veld-van-de-ene. De Blue Avians zijn een bewustzijn waarin Bron heel bewust z’n ‘kinderen’ ervaart. Ieder wezen is in een volledig bewustzijn aanwezig, in het veld waar vele, vele wezens zijn. Ieder wezen is bekend. De Blue Avians, de vogelachtigen, houden het veld open voor de blauwdruk van alles, hoe is en beweegt het bewustzijn. Hoe is iets werkelijk wanneer het leeft waar het werkelijk voor ‘geschapen’ is binnen Bron? Hoe navigeert het bewustzijn eigenlijk, en wat is er gebeurd toen de beweging van het bewustzijn werd aangepast door gevallen civilisaties? We gaan vanuit de nieuwe energie een zeer intiem gebied in onszelf binnen. Hierin gaan we de Blue Avians weer een stukje beter leren kennen.
Tijdens deze Zoom gaan we in onze eigen bibliotheek, in waarneming met de Blue Avians Beings, de archieven openen van de oorspronkelijke Merkaba, als ons bewustzijns-voertuig. Het is belangrijk om achter onze 2D geprojecteerde geometrie te gaan om zelf weer te ervaren wat de oorsprong merkaba eigenlijk communiceert! Als de Merkaba in haar projectie vorm verschillende punten heeft, waar beginnen de punten dan en waar gaat het naartoe? Wat is de identiteit van de punten? Het is erg belangrijk om dat vanuit het ontstaan opnieuw te gaan ervaren zodat we als mensheid volledig achter de geprojecteerde vormen kunnen kijken en daadwerkelijk onze oneindige, onsterfelijke lichtlichamen op te kunnen bouwen. Wat is de Merkaba wanneer we het weer heel bewust zelf in beheer nemen en het zelf weer bewust herscheppen? Is de Merkaba dan de Merkaba nog wel? Hierin komen we in een ‘het is er al’ werkelijkheid zoals het in het universum IS. De Blue Avians zullen de poort/het hart openhouden zodat we de werkelijke blauwdruk van de Merkaba kunnen ervaren? Wat is het en hoe voelt het? Wat gebeurt er wanneer je deze innerlijke kern, deze motor, in beweging brengt?
Het wordt een bekrachtigende, zeer kosmische reis in onszelf. Een belangrijke basis voor de winter wordt hierin heel bewust op AAN gezet. We gaan door middel van transmissies/meditaties, bekrachtigingen, informatie-uitwisseling en in een stevig groepsveld deze verschuiving maken. Jouw innerlijke ‘Mens-Blue Avian’-verbinding mag weer in diepere lagen voelbaar zijn. Jij bent doordrenkt met jezelf en het Levensveld!
Je bent van harte welkom om mee te reizen.
De Zoom is op vrijdagavond 20 december 2024. De zoom is van 19:15u t/m 22:00u. De uitwisseling is 12,12 euro per deelnemer. Mocht je niet live deel kunnen nemen, is het tevens mogelijk om de opname aan te vragen. De uitwisseling hiervoor is tevens 12,12 euro per deelnemer. Je kunt je opgeven via galacticheartcentre@yahoo.com of via Telegram. Na aanmelding zal ik zsm een praktisch mailtje versturen met de benodigde informatie. Voel je aub vrij om deze tekst door te sturen aan eventuele geinteresseerden.
Hele fijne dag toegewenst..
With love, Nanco Immanuël